Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.01.2021 18:30
Twierdza: Władcy wojny
432V

Twierdza: Władcy wojny ponownie opóźnione. Twórcy natrafi na niespodziewane problemy

Deweloperzy Twierdza: Władcy wojny chcą wydać pełną i działającą produkcję, więc zdecydowano się ponownie opóźnić premierę gry. Studio ujawniło już nową datę premiery i teraz deweloperzy chcą zapewnić tytuł w marcu.

W lipcu potwierdzono bogate wydanie Twierdza: Władcy wojny dostępne w naszym kraju i jeszcze w tym czasie produkcja miała zadebiutować we wrześniu. Firefly Studios potwierdziło w sierpniu, że potrzebuje więcej czasu i tytuł miał zadebiutować pod koniec stycznia.

Twórcy jednak potrzebują jeszcze więcej czasu – zespół natrafił na problemy z trybem sieciowym i zdecydowano się na opóźnienie premiery. Autorzy mogli wydać niepełny produkt, a w przyszłej aktualizacji dorzucić sieciowe starcia, ale Firefly Studios obiecało graczom pełną oraz działającą pozycję i chce dotrzymać tego słowa.

Według najnowszej informacji, Twierdza: Władcy wojny będzie dostępny 9 marca 2021 roku. Deweloperzy wykorzystają dodatkowy czas na dopracowanie pozycji, by następnie zapewnić graczom doświadczenie, które obiecali zapowiadając pozycje.

Źródło: Twitter: fireflyworlds

Tagi: FireFly Studios Twierdza: Władcy wojny