Microsoft Flight Simulator. Statki z Gwiezdnych wojen i smoki. Przegląd modów

Gry
901V
Microsoft Flight Simulator. Statki z Gwiezdnych wojen i smoki. Przegląd modów
Bartosz Dawidowski | 11.01.2021, 09:12

Jak zwykle bywa w przypadku głośnych, pecetowych gier, z myślą Microsoft Flight Simulator pojawiają sie już świetne mody. Również takie nawiązujące do uniwersum "Gwiezdnych wojen".

Star warsowe motywy od kilku miesięcy pojawiają w Microsoft Flight Simulator. Wszystko dzięki działaniom fanów, takich Eggman28, który przygotował modele pojazdów z "Gwiezdnych wojen", które możecie sprawdzić w akcji poniżej.

Dalsza część tekstu pod wideo

Do dyspozycji ze star warsowych modów mamy w Microsoft Flight Simulator m.in. klasycznego X-Winga, RZ-1, T-47, Podracera czy 74-Z speeder. Wszystkie mody do Microsoft Flight Simulator z tego pakietu możecie pobrać za darmo w tym miejscu.

Większość modów będzie jeszcze dopracowywana - to czym możemy polatać teraz to ty;ko "wersje robocze", które będą jeszcze udoskonalane - przede wszystkim pod względem fizyki lotu i wyglądu kokpitów. W drugim filmiku możecie też rzucić okiem na inne, często całkiem zwariowane mody do Microsoft Flight Simulator, m.in. takie jak... latające sanie Świętego Mikołaja czy smoki.

Źródło: IGN https://eggman28.itch.io/flight-sim-star-wars-ships

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper