LEGO City: Undercover zostało usunięte z Wii U i Nintendo 3DS

News
1450V
LEGO City: Undercover zostało usunięte z Wii U i Nintendo 3DS
Igor Chrzanowski | 09.01.2021, 15:12

Cyfrowa dystrybucja ma sporo zalet, ale ma też kilka bardzo poważnych wad, których ni jak nie da się obejść, kiedy już nadejdą. Chodzi mianowicie o możliwość usunięcia danej gry ze sprzedaży już na zawsze. Tak właśnie Nintendo uczyniło z obydwiema odsłonami Lego City: Tajny Agent.

Swego czasu ekipa Traveller's Tales przygotowało dla konsol Nintendo aż dwie ekskluzywne gry z cyklu Lego, których przez wiele lat ni jak nie dało się zdobyć na innych sprzętach - mowa tu oczywiście o mini serii Lego City.

Okazuje się, że dość po cichu Ninny wraz z Warner Bros. postanowiły usunąć z cyfrowej sprzedaży zarówno wydane w 2013 roku LEGO City: Undercover - The Chase Begins jak i wydane w 2017 roku LEGO City: Undercover.

Obie produkcje zniknęły z eShopu jeszcze 22 grudnia, co obyło się bez jakiegokolwiek echa aż do dziś. Niestety nikt nie wytłumaczył dlaczego gry zostały usunięte z cyfrowych sklepów, jednakże Lego City: Tajny Agent w wersji na PS4, Xbox One, PC i Nintendo Switch wciąż będą dostępne. Oczywiście tradycyjnie w takich przypadkach jeśli kupiliście już kiedyś obie gry, wciąż możecie je pobrać ze swojej biblioteki.

Źródło: https://www.nintendolife.com/news/2021/01/lego_city_undercover_games_removed_from_wii_u_and_3ds_eshops

Komentarze (21)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper