Grzegorz Drabik Grzegorz Drabik 23.06.2010 20:35
Rynek Xbox Live: 23.06.2010
508V

Rynek Xbox Live: 23.06.2010

Na Xbox Live - podobnie jak na PSN - także dzisiaj świętuje Sonic. Ale z całym szacunkiem, w tym tygodniu najważniejsza jest inna postać - zgodnie z zapowiedzią, pewien Książę przybył kopać dupsko i żuć gumę. Onslaught Mode dla BBC2 pojawi się jutro.xxxxx

 

Duke Nukem Manhattan Project dostępny jest od dzisiaj w sekcji Xbox Live Arcade (także dla nas) - po szczegóły zapraszam do poprzedniego niusa w temacie. Cena 800 MSP - klikajcie tutaj.

 

Jeżeli masakra wśród kosmicznych świń nie jest Waszą bajką, może zainteresuje Was strategia RISK: Factions, oddająca nam do dyspozycji 5 frakcji walczących o dominację nad światem. Cena ta sama - 800 MSP - więc jak dla mnie wybór jest jasny. RISK dorwiecie tutaj.

 

A jeśli odliczacie dni do lipcowej premiery Crackdown 2, warto sprawdzić najpierw demo, które od dwóch dni czeka na XL. Tym bardziej, że zawiera co-opa dla 4 graczy oraz osiągnięcia, które zdobyte w demie, przejdą do pełnej wersji gry, gdy takową zakupicie.

 

No i finalnie - sprawca dzisiejszego rwetesu wśród poszkodowanych posiadaczy Xboksa 360: Onslaught Mode dla Battlefield: Bad Company 2. Opóźnienie wyniesie na szczęście tylko 1 dzień - i już jutro, 24 czerwca, będziecie mogli wydać swoje 800 MSP na ten nowy tryb zabawy.

Tagi: update Xbox Live xla