Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.01.2021 15:35
inXile Entertainment xbox series x|s
4642V

Xbox Series X|S otrzyma RPG-a z „oszałamiającą grafiką” od inXile Entertainment

Twórcy Wasteland 3 pracują już nad nową grą RPG i inXile Entertainment najwidoczniej mierzy bardzo wysoko. Studio poszukuje kolejnego pracownika i potwierdza – gra AAA ma zapewnić wybitną grafikę.

inXile Entertainment potwierdziło już prace nad nową produkcją z gatunku RPG, ale według najnowszych informacji – nie będzie to kolejny Wasteland. Studio najwidoczniej chce zrobić sobie przerwę od tego IP i dzięki wsparciu Microsoftu, deweloperzy zamierzają zapewnić wysokobudżetową grę.

Zespół poszukuje teraz nowego dyrektora artystycznego do pracy nad pierwszoosobową grą RPG, która będzie działać na Unreal Engine 5 i ma zapewnić „oszałamiającą” oprawę. Deweloper musi posiadać doświadczenie w prowadzeniu pozycji AAA i dzięki jego pracy, tajna gra ma zaprezentować najwyższą jakość.

Studio potwierdza, że opracowuje next-genowego RPG-a i nowy pracownik otrzyma szansę rozwijania prawdopodobnie największej gry inXile Entertainment. W ogłoszeniu o prace pojawiają się ważne szczegóły – autor pomoże utrzymać bardzo wysoki poziom grafiki, a sama pozycja będzie „jednym z głównych tytułów studia”.

inXile Entertainment pracuje nad „zupełnie nowym światem”, co może sugerować, że deweloperzy otrzymali za zadanie rozwijanie nowego IP.

Źródło: Twitter: klobrille

Tagi: inXile Entertainment Microsoft Xbox Xbox Series X|S