Tomasz Ambroziak Tomasz Ambroziak 01.05.2012 12:54
Więcej Kingdom Hearts już wkrótce?
595V

Więcej Kingdom Hearts już wkrótce?

Twórca serii, Tetsuya Nomura, w najnowszym wywiadzie twierdzi, że za nie tak długi czas możemy spodziewać się ujawnienia nowych gier spod szyldu Kingdom Hearts.

xxxxx

Nomura powiedział to w wywiadzie, który został opublikowany w Ultimanii poświęconej Kingdom Hearts 3D. Nie owija w nim w bawełnę i nie bawi się w podchody. Wprost stwierdził, że zostały już poczynione kroki w kwestii kolejnej(-ych?) gry (/gier?) z serii i że zapowiedzi możemy spodziewać się w "stosunkowo" niedługim czasie.

 

Jednocześnie zastrzega jednak, iż nie będzie to ani Birth By Sleep 2 (sugerowane przez zakończenie wersji Final Mix tej gry), ani wersja Final Mix Kingdom Hearts 3D. Co w takim razie zostaje? Nie jest wykluczone, że Square Enix zapowie wkrótce kolekcję HD (także wcześniej sugerowaną). Z drugiej strony - może przyszedł w końcu czas na "trójkę"? Na ten rok przypadają dziesiąte urodziny serii, więc uświetnienie go "czymś" dużym byłoby jak najbardziej na miejscu. Poza tym Nomura sam przyznawał pewien czas temu, że ma już skonkretyzowany plan odnośnie KH3.

 

 

Cokolwiek by to jednak ne było, nie będziemy raczej musieli czekać zbyt długo na rozstrzygnięcia. Całkiem możliwe, że odpowiedzi przyniesie czerwcowe E3.

Tagi: kingdom hearts Square Enix