Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.01.2021 14:01
PUBG 2.0
937V

PUBG 2.0 nadciąga? Koreańczycy mają rozwijać zupełnie nową odsłonę gry

Playerunknown's Battlegrounds liczy na nowy początek i zamierza wrzucić na rynek PUBG 2.0? Według najnowszych plotek, od zeszłego roku trwają prace nad tytułem, który ma postawić na wielką, cross-platformową rozgrywkę.

Twórcy PlayerUnknown's Battlegrounds nie zamierzają się poddać i chcą walczyć o zainteresowanie fanów rywalizacji na wielkiej mapie. Wśród gier z gatunku Battle Royale znajduje się kilka dużych produkcji, ale najwidoczniej możemy oczekiwać zupełnie nowego PUBG-a.

Taki scenariusz zapowiadają Koreańczycy, według których od połowy zeszłego roku trwają prace nad PUBG 2.0 i PUBG 2.0 Mobile. Tajemniczy projekt ma trafić na konsole, komputery osobiste oraz urządzenia mobilne – studio ma zadbać o pełną cross-platformową rywalizację.

Za produkcje odpowiada podobno studio Krafton – jak wiadomo w zeszłym roku PUBG Corporation połączyło się z zespołem i stworzyło PUBG Studio. Od tego czasu mówi się o tajemniczym tytule, który ma „rozszerzyć markę”.

Na potwierdzenie informacji musimy zaczekać, ale świeży start może się przydać Playerunknown's Battlegrounds. Jak wiadomo tytuł debiutował w fatalnym stanie, autorzy długo pracowali nad poprawą pozycji, więc może teraz otrzymamy dopracowaną i pełną produkcję?

Warto dodać, że uniwersum PUBG-a poszerzy także The Callisto Protocol – Glen Schofield ujawnił grę podczas The Game Awards.

Źródło: Twitter: PlayerIGN

Tagi: Bluehole Studios PlayerUnknown's Battlegrounds Playerunknown's Battlegrounds 2.0 PUBG 2.0 PUBG 2.0 Mobile