Dexter z nowym przeciwnikiem. Aktor z Detroit: Become Human trafi do serialu

Filmy i seriale
1287V
Dexter z nowym przeciwnikiem. Aktor z Detroit: Become Human trafi do serialu
Iza Łęcka | 06.01.2021, 13:33

Showtime potwierdziło prace nad nowym sezonem „Dextera”, w którym powróci Michael C. Hall. Stacja zatrudniła także Clancy'ego Browna, który wcieli się w przeciwnika głównego bohatera.

Jedną z niespodzianek końcówki roku była zapowiedź powrotu charyzmatycznego Dextera Morgana. Serial otrzyma nowy sezon, który zgodnie z założeniami twórców ma za zadanie nieco zmienić wrażenia widzów po pierwszym zakończeniu i zaproponować kolejną intrygującą historię. Dzięki informacjom uzyskanym przez redakcję Variety możemy potwierdzić, że obsadzono już rolę głównego antagonisty – stacja zatrudniła Clancy'ego Browna.

Aktor pracował przy tworzeniu takich gier jak Detroit: Become Human (Hank Anderson), Mass Effect: Andromeda (Alec Ryder), serii Crash Bandicoot (Doctor Neo Cortex, Uka Uka), ale możecie go również kojarzyć z filmów: „Ballada o Busterze Scruggsie”, „Żołnierze kosmosu” czy „Obiecująca. Młoda. Kobieta.”.

Brown wcieli się w Kurta Caldwella, czołowego oponenta Dextera, który w małym miasteczku Iron Lake pełni rolę nieoficjalnego burmistrza. Amerykanin ma być przykładnym ojcem, przedsiębiorcą i jest „kochany przez wszystkich” – jego sprzymierzeńcy mogą liczyć na spore wsparcie. Jak możecie się jednak spodziewać, bohater będzie również posiadał mroczną stronę. Produkcje pokroju „Dextera” potrzebują charakterystycznych i niebanalnych postaci, dlatego przed aktorem stoi spore wyzwanie. Miejmy nadzieję, że Showtime nie zaprzepaści powrotu popularnej serii.

Clancy Brown - Dexter

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/dexter-revival-tv-show-casts-clancy-brown-as-the-main-villain/1100-6485914/ Zdjęcie Shutterstock - autor DFree

Komentarze (18)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych