Iza Łęcka Iza Łęcka 05.01.2021 11:48
Monster Hunter Digital Event
477V

Monster Hunter z wielkimi ogłoszeniami. Capcom zaprasza na cyfrowe wydarzenie

Capcom rozpoczyna rok od Monster Hunter Digital Event. Bardzo możliwe, że właśnie podczas zbliżającego się wydarzenia zostanie zaprezentowana wersja gry na PC. Japończycy przygotowują się do głośnych premier, ale na dobry początek przedstawią szczegóły Monster Hunter Rise.

Fani Monster Huntera mogą szykować się na intrygujące miesiące. W zeszłym roku Capcom zapowiedział dwie gry na 2021 rok, a coraz bardziej prawdopodobne wydaje się, że to nie koniec atrakcji i w niedalekiej przyszłości ogłoszona zostanie next-genowa wersja produkcji.

Twórcy zaprosili graczy na Monster Hunter Digital Event, podczas którego na pewno poznamy nowinki dotyczące Monster Hunter Rise. Bardzo możliwe, że w trakcie imprezy zostanie ujawnione pecetowe wydanie – za pokaz nie odpowiada Nintendo (jak w przypadku wcześniejszych prezentacji), a całość odbywa się w ramach wydarzenia organizowanego przez samego producenta gry.

Wydaje się, że początek roku będzie bardzo dobrym momentem na zdradzenie graczom pomysłów dotyczących przyszłości serii na nowej generacji. Przypomnijmy, że według przecieków Capcom pracuje także nad odsłoną, która trafi na najnowsze sprzęty. Nie powinniśmy spodziewać się szybkiej premiery, jednak klimatyczna zajawka pobudziłaby sympatyków uniwersum.

Monster Hunter Digital Event odbędzie się w najbliższy czwartek.

Źródło: Twitter: MonsterHunter

Tagi: Capcom Monster Hunter Digital Event Monster Hunter Rise