Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.01.2021 15:31
Bayonetta 3 powstaje bez problemów
645V

Bayonetta 3 powstaje bez problemów. Gracze nie mają się martwić o tytuł

PlatinumGames od lat nie prezentuje nowych materiałów z trzeciej przygody Bayonetty, ale gracze mają podobno nie martwić się o produkcję. Tytuł wciąż powstaje i zmierza do wielkiej premiery, a w sprawie pozycji wypowiedział się Hideki Kamiya.

W grudniu 2017 roku informowaliśmy na portalu o pierwszej zapowiedzi nowej produkcji od japońskiego PlatinumGames. Deweloperzy ujawnili Bayonettę 3, ale w zasadzie od tego czasu nie zobaczyliśmy jakichkolwiek materiałów z tytułu. Otrzymaliśmy zapewnienie, że pozycja będzie dostępna wyłącznie na konsoli Nintendo, ale jednak wciąż czekamy na konkrety.

Czy te nadejdą w 2021 roku? Trudno w zasadzie powiedzieć. W sprawie gry wypowiedział się Hideki Kamiya, który potwierdza, że prace nad pozycją przebiegają sprawnie:

„Wiele osób martwi się o Bayonettę 3, ponieważ od czasu jej pierwszego ogłoszenia nie pojawiły się żadne nowe informacje, ale weryfikacja nowych systemów zakończyła się sukcesem i rozwój gry przebiega sprawnie, więc proszę się nie martwić”

Z jednej strony dobrze, że trzecia przygoda wiedźmy wciąż powstaje, ale brak jakichkolwiek szczegółów nie wygląda najlepiej. Mam jednak wrażenie, że Nintendo powinno zareagować i w 2021 roku pokazać większy materiał z gry... To oczekiwanie trwa już za długo.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/kamiya-tells-fans-not-to-worry-about-bayonetta-3-despite-a-three-year-silence/

Tagi: Bayonetta 3 Nintendo platinum games