Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 04.01.2021 13:05
Microsoft Flight Simulator z systemem dynamicznych opadów śniegu. Reklama i życzenia noworoczne
607V

Microsoft Flight Simulator z systemem dynamicznych opadów śniegu. Reklama i życzenia noworoczne

Microsoft Flight Simulator to jedna z najwspanialszych produkcji 2020 roku. Asobo cały czas rozbudowuje ten realistyczny symulator - ostatnio o dynamiczne opady śniegu.

Świat w Microsoft Flight Simulator pokrywa się śniegiem - w czasie rzeczywistym. Asobo Studio wydało nową aktualizację Microsoft Flight Simulator, dzięki której dynamiczne opady śniegu mają odzwierciedlać prawdziwe prognozy. Teoretycznie więc miejsca, w których w rzeczywistości pada śnieg, powinny się też pokryć białym puchem w grze. W praktyce nie wygląda to póki co tak pięknie - gracze narzekają, że tereny, gdzie leży śnieg wyglądają jak podczas lata w środowisku gry. Być może Asobo musi jeszcze dopracować ten mechanizm.

Deweloperzy Microsoft Flight Simulator mają też dla nas przy okazji życzenia wszystkiego dobrego w Nowym Roku. Poniżej, oprócz reklamy dynamicznych opadów śniegu czeka też na was filmik od autorów zachwalanej gry, która uzyskała na Metacritic jeden z najwyższych wyników w 2020 roku. Tytuł utrzymał średnią 9,1/10 wyciągniętą z 66 werdyktów zgromadzonych na Metacritic.

Microsoft Flight Simulator zmierza też na Xbox Series X/S. Ostatnio mogliśmy obejrzeć pierwszy gameplay z konsoli Microsoftu i przekonać się, jak tytuł działa na XSX. Premiera konsolowa ma się odbyć w połowie 2021 r.

Źródło: https://www.flightsimulator.com/happy-new-year/

Tagi: