Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 03.01.2021 19:24
Guilty Gear: Strive. Anji Mito
481V

Guilty Gear: Strive. Anji Mito wywija wachlarzami na zwiastunie

Arc System Works pracuje już nad wieloma tytułami na raz i o dziwo wciąż daje radę panować nad sytuacją. Jednym z ich najnowszych tytułów będzie zaplanowany na kwiecień tego roku Guilty Gear: Strive, 

Kilka dni temu pisałem o tym, że japońscy deweloperzy zaangażowali się w produkcję nowej bijatyki osadzonej w uniwersum Dungeon Fighter Online, a jeszcze wcześniej, że do Dragon Ball FighterZ trafi sam Super Baby 2 z Dragon Ball GT.

Ostatnio zaś z okazji rozpoczęcia się nowego roku Japończycy wrzucili do Sieci zupełnie nowy zwiastun powiązany z ich główną marką, Guilty Gearem, którego nowa odsłona zadebiutuje na światowych rynkach już 9 kwietnia. Aktualnie deweloperzy ujawnili obecność 13 grywalnych wojowników jakich znajdziemy w GG: Strive. Czternastym herosem stającym do walki będzie znany w serii od czasów Guilty Gear: X, niejaki Mito Anji.

Jego styl opiera się w głównej mierze na machaniu śmiercionośnymi wachlarzami oraz dość impulsywnych szybkich ciosach. Już w lutym za to obejrzymy zapowiedź piętnastego i prawdopodobnie ostatniego zawodnika jaki wystartuje w premierowej wersji nowego Guilty Geara.

Źródło: https://www.gematsu.com/2020/12/guilty-gear-strive-anji-mito-trailer

Tagi: Arc System Works Bandai Namco Guilty Gear: Strive postać zwiastun