Rainbow Six Siege w bardzo dobrej ofercie. Ubisoft zaprasza graczy do rywalizacji na serwerach

Gry
1086V
Rainbow Six Siege w bardzo dobrej ofercie. Ubisoft zaprasza graczy do rywalizacji na serwerach
Wojciech Gruszczyk | 30.12.2020, 18:05

Rainbow Six Siege cieszy się coraz większą popularnością, ale Ubisoft zamierza podkręcić zainteresowanie swoją strzelanką. Tytuł przez jeszcze kilka dni jest dostępny w promocji, dzięki której kolejni gracze mogą sprawdzić pozycję.

Podczas świątecznej przerwy miałem okazję podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat najnowszego wydania Rainbow Six Siege, ale warto przypomnieć, że produkcja Ubisoftu przez jeszcze kilka dni jest dostępna w bardzo atrakcyjnej ofercie.

Francuski producent chce zachęcić do swojej strzelanki kolejnych graczy i zainteresowani mogą skorzystać ze specjalnych rabatów – różne wersje Rainbow Six Siege są aktualnie dostępne w promocji w cyfrowych sklepach (PlayStation, Xbox, Uplay).

Całą ofertę znajdziecie na stronie Ubisoftu. Promocja trwa do 3 stycznia. 

Jest to naprawdę dobry moment na sprawdzenie Rainbow Six Siege, ponieważ pozycja Ubisoftu zapewni śmiałkom sporo atrakcji. Deweloperzy potwierdzili już, że w marcu rozpocznie się pierwszy sezon szóstego roku wsparcia i przez następne miesiące gracze wezmą udział w czterech operacjach, dzięki którym tytuł ponownie zostanie rozbudowany o ciekawe nowości.

Rainbow Six Siege w dużej promocji. Ubisoft zachęca do cenionej strzelanki

Źródło: Ubisoft

Komentarze (14)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper