Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.12.2020 17:13
Torchlight II Epic Games
1036V

Torchlight II do pobrania za darmo. Promocja na świetnie ocenianego hack’n’slasha

Torchlight II to przedostatnia produkcja w świąteczno-noworocznej promocji Epic Games, dzięki której systematycznie pobieramy gry za darmo. Tytuł Runic Games jest dostępny w ofercie przez najbliższe 24 godziny.

W 2012 roku na komputerach osobistych zadebiutowała produkcja Runic Games, która została ciepło przyjęta przez fanów hack’n’slashy. Tytuł osiągnął oceny na poziomie 88% i tym samym pobił nawet dobrze oceniany pierwowzór (83%). Jak wiadomo trzecia część nie zgarnęła już tak dobrych not, ale zawsze warto wrócić do Torchlight II.

Tytuł ma swoje lata, ale wciąż potrafi zapewnić mnóstwo emocji. Deweloperzy zapewnili kapitalny gameplay, pozwalają nam zbierać tonę przedmiotów, a ubijanie kolejnych przeciwników zachęca do przedzierania się przez następne lokacje. Nie jest to pewnie najmocniejsza pozycja z gatunku, ale na pewno wybija się ponad przeciętną

Torchlight II jest przedostatnią pozycją, którą możemy w tym roku pobrać za darmo od Epic Games. Jutro o godzinie 17:00 otrzymamy możliwość wrzucenia na cyfrową kupkę wstydu Jurassic World Evolution. Warto pamiętać, że w najnowszej ofercie platformy GOG znajduje się Metro: Last Light Redux – tytuł jest również dostępny do pobrania bez dodatkowych opłat.

Źródło: https://www.epicgames.com/store/pl/free-games

Tagi: promocja Runic Games Torchlight II za darmo