Psychonauts 2 coraz bliżej. Tim Schafer kończy prace i potwierdza kolejne gry w Xbox Game Pass

Gry
1433V
Psychonauts 2 coraz bliżej. Tim Schafer kończy prace i potwierdza kolejne gry w Xbox Game Pass
Wojciech Gruszczyk | 30.12.2020, 14:12

Tim Schafer potwierdził świetne informacje dla graczy wyczekujących na Psychonauts 2. Deweloperzy kończą prace nad grą i już myślą o kolejnym projekcie – w przyszłości studio zapewni nowe IP.

Ryan McCaffrey z IGN przeprowadził bardzo ciekawą rozmowę z Timem Schaferem na temat dołączenia jego Double Fine do Xbox Game Studios. W trakcie dyskusji pojawił się temat najnowszej produkcji deweloperów i są to naprawdę dobre informacje dla fanów trójwymiarowych platformówek.

Dalsza część tekstu pod wideo

Double Fine kończy właśnie prace nad Psychonauts 2, a dokładnie zespół kilka dni temu zajmował się przygotowaniem napisów końcowych. W następnych tygodniach deweloperzy będą szlifować pozycję, więc Microsoft już na początku 2021 roku powinien rozpocząć aktywną promocję gry.

Tim Schafer potwierdził również, że następną produkcją jego zespołu będzie nowe IP i zaznaczył ważny szczegół – wszystkie gry Double Fine będą lądować w Xbox Game Pass. Nie jest to na pewno odkrywcze biorąc pod uwagę działania Microsoftu, ale Tim jest jedną z osób, która bardzo pozytywnie wypowiada się o pomyślę Phila Spencera.

Szef Double Fine już wcześniej potwierdził, że dzięki Microsoftowi mógł dokończyć prace nad Psychonauts 2 i zajął się wyłącznie produkcją – wcześniej na jego głowie było znalezienie wydawcy i negocjowanie stawek czy też proszenie o dodatkowy czas na dopracowanie gry, a teraz może zajmować się wyłącznie produkcją.

Sprawdźcie również ostatni zwiastun Psychonauts 2.

Źródło: Twitter: klobrille

Komentarze (65)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper