Titan Quest 2 w 2021 roku? HandyGames opublikowało tajemniczą wiadomość

Gry
1273V
Titan Quest 2 w 2021 roku? HandyGames opublikowało tajemniczą wiadomość
Wojciech Gruszczyk | 28.12.2020, 15:22

Marka Titan Quest może w 2021 roku zostać rozbudowana o nową produkcję. Czy to najwyższy czas na zapowiedź oczekiwanej od lat kontynuacji? Niespodziewanie informacją zainteresowały się osoby z EmbracerInvestor.

Titan Quest trafił na rynek wiele lat temu i choć od czasu do czasu pojawiały się plotki dotyczące prac nad kontynuacją, to jednak wciąż nie otrzymaliśmy stosownej zapowiedzi. THQ Nordic od 2017 roku systematycznie przypomina nam o marce wrzucając na rynek nowe dodatki lub oferując grę na kolejnych platformach, ale wciąż brakuje jednego – ujawnienia nowej części.

Gracze jednak szybko dostrzegli teaser nowej gry – HandyGames opublikowało grafikę z Titan Quest informując, że deweloperzy pracują nad czymś „legendarnym”:

To właśnie ten zespół opracował Titan Quest na urządzenia mobilne, ale otrzymał także kilka bardziej wymagających zadań od THQ. Twórcy zawsze mogą zapowiedzieć nową aktualizację do małego Titan Questa, ale warto dostrzec, że informację podała dalej nawet grupa inwestorów Embracer Group (firma marka od THQ):

Trudno powiedzieć, jak aktualnie wygląda sytuacja z marką Titan Quest, ale pewnie znaleźliby się gracze, którzy chętnie sprawdziliby nową odsłonę. Biorąc pod uwagę działania THQ (systematyczne przypominanie o marce i badanie zainteresowania) nie będę specjalnie zaskoczony gdy gra faktycznie trafi na rynek w 2021 roku.

Źródło: Twitter: handy_games

Komentarze (24)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper