Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 27.12.2020 10:30
GTA Online singleplayer
2233V

GTA Online z większą liczbą DLC dla pojedynczego gracza. Rockstar zapowiada dodatki w stylu Cayo Perico

Wygląda na to, że choć na GTA 6 przyjdzie nam jeszcze poczekać, gracze lubujący się w rozgrywce singleplayer będą mogli cieszyć się nowinkami w świecie GTA Online!

GTA Online przeżywa ostatnio bardzo duży rozkwit. Końcówka roku jest niebywale mocna, a zadowolenie graczy na serwerach oraz coraz to nowsi fani pojawiający się w Los Santos zwiastują, że Rockstar idzie w bardzo dobrą stronę. Studio stawia na ciągłe stymulowanie osób w grze, aby Ci cały czas czuli, że pojawia się coś nowego. I tak, tylko przez ostatnie tygodnie, dostaliśmy śnieg w mieście oraz zupełnie nowy dodatek, który skupia się na rozgrywce dla pojedynczego gracza!

Ten musiał odnieść spory sukces, albowiem wiele wskazuje na to, że ekipa twórców zamierza kontynuować wydawanie dodatków do GTA Online, które umożliwią granie samotnie. Potwierdzenie takiej chęci padło w tym samym wywiadzie, w którym mogliśmy czytać o znaczeniu fabuły dla GTA 6. Tu, gdy zapytano Tarek Hamada oraz Scotta Butchera o to, jakie wnioski wyciągnęli z premiery Cayo Perico, odpowiedź była jasna:

Myślę, że w przyszłości zamierzamy wprowadzić tam [do GTA Online - przyp. red.] więcej elementów dla pojedynczego gracza.

Bez dwóch zdań jest to świetna informacja dla wszystkich fanów serii GTA. Z drugiej strony - zapowiedź kolejnej masy dodatków dla pojedynczego gracza może zwiastować, że wcale nie tak szybko dostaniemy kontynuację, na którą czekamy już tak długo. Czas pokaże, jak rozwinie się sytuacja.

Źródło: https://www.thegamer.com/rockstar-add-solo-content-cayo-perico-heist-gta-online/

Tagi: Grand Theft Auto V Rockstar Games Rockstar North