Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 23.12.2020 12:14
Batman
935V

Batman: Soul of the Dragon. Film animowany Warner Bros. w nowych scenach. Znamy datę premiery

Miłośnicy Batmana będą mogli zacząć nowy rok w ciekawy sposób. Już w styczniu dojdzie do premiery nowego filmu animowanego Batman: Soul Of The Dragon.

Warner Bros. opublikował dzisiaj spory fragment animacji Batman: Soul Of The Dragon, która trafi do dystrybucji już w styczniu 2021 r.

W rzecznym filmie przyjrzymy się przygodom Bruce'a Wayne'a w latach 70, który musi pomóc swoim trzem starym znajomym, specjalizującym się we wschodnich sztukach walki, w starciu z potworami spoza naszego świata. Scenariusz produkcji to oryginalny pomysł, który nie bazuje na fabule znanej z komiksów. Film dorobił się kategorii wiekowej "R", więc można się w nim spodziewać pewnej dawki przemocy.

Dzieło stworzone przez Warner Bros. Animation trafi 12 stycznia 2021 na amerykańskie platformy VOD (m.in. na Amazon Prime). Niedługo później, 26 stycznia 2021 roku, Batman: Soul of the Dragon wyląduje też na rynku w fizycznym, płytowym wydaniu Blu-ray.


Źródło: https://www.comingsoon.net/movies/trailers/1159235-batman-soul-of-the-dragon-first-clip-features-david-giuntolis-bruce-wayne

Tagi: animacja batman film animowany