Metro 2033 Redux za darmo w promocji Epic Games

Gry
1119V
Metro 2033 Redux za darmo w promocji Epic Games
Wojciech Gruszczyk | 22.12.2020, 17:52

Epic Games odlicza do końca roku i zaprasza na pobranie kolejnej gry. W promocji wylądowało właśnie Metro 2033 Redux, które możecie dorzucić na cyfrową kupkę wstydu, by w odpowiednim czasie przygotować się na nadejście kolejnej odsłony z uniwersum Dmitrija Głuchowskiego.

4A Games potwierdziło już ulepszenie Metro Exodus dla konsol nowej generacji oraz zapowiedziało prace nad zupełnie nową częścią Metro, ale nie możemy zapomnieć, jak to wszystko się zaczęło. W najnowszej promocji Epic Games znajdziecie przygodę z 2010 roku.

Trzeba jednak zaznaczyć, że twórcy Fortnite nie rozdają dziesięcioletniej gry, a oferują ulepszone wydanie – Metro 2033 Redux trafiło na rynek w 2014 roku (PC, PS4, XOne) i zostało przerzucone na silnik z Metro: Last Light (2013 rok), a autorzy dopracowali poziomy, system strzelania czy też zajęli się porządnym balansem rozgrywki.

Metro 2033 Redux to bez wątpienia pozycja, którą warto posiadać w swojej kolekcji, więc jeśli wciąż nie mieliście okazji zapoznać się z pracą 4A Games – wpadajcie na Epic Games i pobierajcie produkcję.

Warto dodać, że ostatni przeciek wciąż się sprawdza, więc prawdopodobnie poznaliśmy już ostateczną listę tytułów oferowanych do końca roku przez Epic Games.

Źródło: https://www.epicgames.com/store/pl/product/metro-2033-redux/

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper