Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.12.2020 08:48
5 PS5
752V

„5 PS5” - powstała nowa część kultowego filmu i autor rozdaje PlayStation 5

Fani marki PlayStation doczekali się nowej produkcji od autora „4 PS4” i „3 PS3”. Teraz LoadingReadyRun nagrał materiał z PlayStation 5 i potwierdza – kupienie pięciu PS5 było niezwykle drogie.

LoadingReadyRun lata temu nagrał materiały „4 PS4” i „3 PS3”, w których autor humorystycznie opowiadał o swojej kolekcji. Teraz nadszedł czas nowej generacji, ale przez duże braki w dostępności PlayStation 5, fani musieli zaczekać na materiał „5 PS5”. Jak jednak podał twórca, zebranie kolekcji było niezwykle drogie:

Teraz LoadingReadyRun zgarnął nawet dodatkowe sztuki PlayStation 5 i postanowił rozdać swoje konsole. Zainteresowanych na pewno będzie wielu, ale warto wziąć udział w konkursie, bo zawsze istnieje szansa zgarnięcia PS5. Poniżej zobaczycie wszystkie materiały z tej serii – zwróćcie uwagę, jak bardzo zmienił się autor... W końcu od czasu pierwszego filmu minęło już 14 lat.

Warto przypomnieć, że wczoraj PS5 wróciło w Polsce do sprzedaży, ale urządzenia trafią do graczy dopiero w przyszłym roku.

 

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/cult-video-series-returns-to-boast-i-have-five-ps5s/

Tagi: playstation playstation 5 ps5