Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 21.12.2020 14:07
Netflix
564V

Netflix prezentuje teledysk podsumowujący trudny 2020 rok

Netflix co jakiś czas publikuje trochę inne materiały wideo, niż przeciętne trailery swoich filmów czy seriali. Tak stało teraz - firma opublikowała komiczny klip "We Watched it All".

Netflixa nie opuszcza poczucie humoru, pomimo sporych utrudnień, które napotkała firma w 2020 roku w związku z przerwaniem pracy na większości planów filmowych na skutek pandemii. Problem dotyczy m.in. drugiego sezonu Wiedźmina, na którego premierę pewnie poczekamy do ostatnich miesięcy 2021 roku, lub nawet do początku 2022 roku (w szczególności, że aktor wcielający się w Geralta odniósł kontuzję na planie filmowym, o czym donosiliśmy w tym miejscu).

Netflix postanowił pożartować z obecnej sytuacji i bardzo utrudnionego przez pandemię 2020 roku. W piosence "We Watched It All"  firma nawiązuje do faktu, że wielu z nas przesiedziało za sprawą kwarantanny i obostrzeń długie miesiące w domu, oglądając przy okazji dosłownie "wszystko" z oferty Netflixa. W teledysku pojawiają się nawiązania do takich produkcji dostępnych w rzeczonej platformie VOD jak Stranger Things, Lucyfer, Cobra Kai czy Crown. Wyszło z tego fajne podsumowanie ostatnich 12 miesięcy na Netflixie.

Sprawdźcie przy okazji, jakie nowości Netflix szykuje na styczeń 2021 r. Jedną z ciekawszych produkcji będzie w styczniu 3 sezon serialu "Cobra Kai". 

Tagi: film humor Netflix serial