Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 19.12.2020 08:30
Xbox nowe podsumowanie tygodnia
553V

Xbox z nowym podsumowaniem tygodnia. Microsoft prezentuje najważniejsze wydarzenia minionych dni

W branży gier, na gałęzi Microsoftu, w ostatnich dniach wydarzyło się naprawdę sporo. Zdecydowanie nie mogliśmy narzekać na nudę, a teraz możemy nadrobić zaległości w obszernym podsumowaniu. 

Minione dni obfitowały w całą masę głośnych informacji - głównie za sprawą gry od CD Projekt RED, Cyberpunk 2077. Ze względu na masę kontrowersji związanych z premierą, uwaga nas wszystkich skierowana była właśnie na ten tytuł. Bardzo łatwo można było przeoczyć wiele innych rzeczy, które działy się w bieżącym tygodniu. A warto odnotować choćby liczne promocje

Jeśli więc czujecie się w tyle, względem tego, co działo się ostatnio w branży - zwłaszcza w świecie Microsoftu - koniecznie rzućcie okiem na najnowsze podsumowanie! Ekipa z Xboksa, jak co tydzień, przygotowała dla nas zestawienie najważniejszych wydarzeń ostatnich dni. Wszystko to pod postacią kilkunastominutowego wideo z serii "This Week on Xbox". Zdecydowanie jest co nadrabiać. 

Jak można zauważyć, pojawiła się cała masa nowych aktualizacji - choćby do Fallout 76 i The Elder Scrolls Online, a wiele gier dostępnych jest teraz w promocyjnych cenach. Co więcej, w materiale pojawiają się wzmianki także o najgłośniejszych debiutach kilku poprzednich dni oraz oczywiście informacje na temat Game Passa. Zresztą, sami rzućcie okiem - idealnie podsumowanie na początek weekendu! 

Tagi: Microsoft Xbox Xbox series XSX