Wiedźmin. Netflix omawia potwory z serialu. Świetny filmik z bestiariuszem

Filmy i seriale
1485V
Wiedźmin. Netflix omawia potwory z serialu. Świetny filmik z bestiariuszem
Bartosz Dawidowski | 18.12.2020, 13:14

Na drugi sezon Wiedźmina jeszcze pewnie długo poczekamy. Póki co możemy odglądać dotychczasowo wydane epizody. Netflix przypomina nam o marce w ciekawym materiale wideo.

Netflix planował pierwotnie, że być może już pod koniec 2020 roku zobaczymy nowe odcinki z 2 sezonu "Wiedźmina". Za sprawą pandemii COVID-19 niemożliwa była jednak realizacja epizodów we właściwym tempie. Firmie zostało więc reklamowanie 1 sezonu Wiedźmina i trzeba przyznać, że akcja marketingowa wykonywana jest tutaj w udany sposób.

Netflix wraca do ciekawostek związanych z uniwersum "Wiedźmina", przedstawiając bestie, które czają się w świecie wykreowanym przez Andrzeja Sapkowskiego. Materiał wideo ogranicza się do dotychczasowych odcinków, z 1 sezonu serialu. Pierwszy odcinek netflixowego Bestiariusza czeka na was tutaj.

Na premierę 2 sezonu "Wiedźmina" jeszcze długo poczekamy - prace na planie filmowym nadal trwają. Chociaż i tutaj nie obeszło się bez problemów, bo Henry Cavill doznał kontuzji nogi, co jeszcze przedłuży tworzenie sezonu 2.

Źródło: YouTube

Komentarze (9)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper