Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 15.12.2020 13:42
Netflix
852V

Netflix z motywami historycznymi i sci-fi. Zwiastuny Outside the Wire i Bridgertonów

Netflix prezentuje swoje najnowsze produkcje. Tym razem chodzi o obiecująco wyglądających "Bridgertonów" oraz film science fiction "Outside the Wire".

Zacznijmy od serialu "Bridgertonowie", który trafi do oferty Netflixa już 25 grudnia. W produkcji prześledzimy rosy Daphne, najstarszej córki z potężnej i bogatej rodziny Bridgerton. Dziewczyna ma zadebiutować w kręgach towarzyskich Londynu XIX wieku, co przysporzy jej familii wielu problemów. Poniżej znajdziecie pierwszy zwiastun "Bridgertonów", którzy trafią na platformę Netflix już 25 grudnia.

Druga reklamowana nowość Netflixa to "Outside the Wire", czyli film science fiction z Anthonym Mackiem w roli głównej. Produkcja ma łączyć wątki typowe dla filmów wojennych z futurystycznymi motywami. Główny bohater "Outside the Wire" będzie współpracować z androidem w celu zapobiegnięcia ataku nuklearnego.

Oprócz Mackiego w obsadzie filmu zobaczymy następujących aktorów: Emily Beecham, Damson Idris i Michael Kelly. Reżyserią zajął się Mikael Hafstrom. Premiera "Outside the Wire" nastąpi w Netflixie 15 stycznia 2021 r.

Źródło: YouTube
https://naekranie.pl/aktualnosci/outside-the-wire-zwiastun-filmu-netflixa-anthony-mackie-jako-wojskowy-android-1607958497etflix

Tagi: film Netflix outside the wire serial