Nobody niczym John Wick. Film akcji otrzymał pierwszy zwiastun

Filmy i seriale
1596V
Nobody niczym John Wick. Film akcji otrzymał pierwszy zwiastun
Wojciech Gruszczyk | 10.12.2020, 21:09

Na początku roku w kinach ma pojawić się „Nobody”. Pierwszy zwiastun przypomina serię „John Wick”, co nie jest zaskakujące, ponieważ za produkcję odpowiada między innymi Derek Kolstad. Zobaczcie pierwszy zwiastun ciekawie zapowiadającego się filmu akcji.

„Nobody” to najnowsza produkcja Universal Pictures, której premiera ma odbyć się 26 lutego 2021 roku. Wytwórnia ma najwidoczniej nadzieję, że do tego czasu uda się opanować sytuacje na świecie i widzowie chętnie pójdą do kin, by zapoznać się z nową propozycją.

W filmie głównym bohaterem został Bob Odenkirk, którego na pewno dobrze kojarzycie z takich seriali jak „Breaking Bad” i „Better Call Saul”. Teraz aktor wciela się w agenta od zadań specjalnych i podobnie jak John Wick musi wrócić do swojego fachu.

Hutch Mansell ma jednak rodzinę, prawdopodobnie nikt nie zabił mu psa, ale za scenariusz filmu odpowiada Derek Kolstad, który opracował historię do trzech części serii „John Wick”. W Sieci pojawiło się wiele porównań do wspomnianej marki, co w zasadzie nie jest specjalnie zaskakujące.

Co sądzicie o tej propozycji? Mam wrażenie, że fani „Better Call Saul” będą cały czas kojarzyć Boba Odenkirka z roli Saula Goodmana, ale mimo wszystko „Nobody” może okazać się ciekawą opcją.

Jesteście fanami „Better Call Saul”? Przeczytajcie ciekawy tekst Dawida oraz zapoznajcie się z recenzją „Undone”.

Źródło: własne

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper