Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.12.2020 19:32
Returnal
605V

Returnal może zadebiutować w marcu. Sklep zdradził datę premiery

Najnowsza produkcja Housemarque może być jedną z niespodzianek Sony na pierwsze miesiące 2020 roku. BestBuy zaprosił graczy do składania zamówień przedpremierowych i mógł zdradzić ostateczną datę premiery.

Sony w ostatnich dniach opublikowało nowy zwiastun, który może zapowiedzieć przetasowania w kalendarzu premier gier zmierzających na PS5. Na między innymi Gran Turismo 7 będziemy musieli prawdopodobnie zaczekać, ale wiele na to wskazuje, że Returnal trafi na rynek we wcześniej wyznaczonym terminie.

Japoński producent wspominał, że tytuł Housemarque będzie dostępny na początku 2021 roku i według Kanadyjczyków – ekskluzywna gra zmierzająca wyłącznie na PS5 zadebiutuje 19 marca. Nie mamy potwierdzenia, że są to ostateczne szczegóły, ale możliwe, że na dzisiejszym The Game Awards zobaczymy pozycję.

Returnal zostało zapowiedziane w czerwcu, ale wciąż czekamy na szczegółowy gameplay, który pozwoli przygotowywać się na premierę. Mimo wszystko sympatycy Housemarque powinni wyczekiwać na konkrety, ponieważ jest to pierwsza wysokobudżetowa gra studia, która ma zaprezentować nową jakość.

Źródło: https://www.psu.com/news/housemarques-returnal-listed-with-march-2021-release-date-for-ps5-on-best-buy-canada/

Tagi: Housemarque Returnal Sony Interactive Entertainment