Gry na PS5 i PS4 w promocji. Sony przecenia największe hity

Gry
4537V
Gry na PS5 i PS4 w promocji. Sony przecenia największe hity
Wojciech Gruszczyk | 10.12.2020, 14:01

Sony zaprasza graczy na nową promocję, dzięki której posiadacze PS5 i PS4 mogą sięgnąć po kilka świetnych gier w lepszych cenach. Oferta została przygotowana z okazji zbliżającego się The Game Awards i klienci kupią produkcje nominowane do nagród.

Z czwartku na piątek odbędzie się The Game Awards i standardowo największe cyfrowe sklepy przygotowują z tej okazji specjalne promocje. Już wcześniej prezentowaliśmy ofertę ze Steam, a teraz propozycję przedstawiło PlayStation.

W przypadku PlayStation Store część gier jest prezentowana jako tytuły na PS5 i PS4, ponieważ deweloperzy oferują bezpłatną aktualizację – taką sytuację widzimy w przypadku między innymi No Man's Sky oraz Borderlands 3. W niektórych sytuacjach (jak Assassin's Creed Valhalla) na promocji znajduje się wydanie przeładowane zawartością, więc w tym wypadku nie możemy liczyć na bardzo niską cenę.

Na liście znajduje się kilka naprawdę dobrych pozycji, których deweloperzy mogą zostać nagrodzeni na tegorocznej ceremonii The Game Awards. Standardowo nasza ekipa będzie oglądać wydarzenie i zapraszamy na PPE do wspólnego śledzenia transmisji. Ruszamy o 00:30.

Gry na PS4 w promocji

%%CENNIK-PROMOCJE-NOWE%%

Źródło: PlayStation Store

Komentarze (28)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper