Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 09.12.2020 10:58
Vigor
2661V

Vigor wygląda świetnie na PS5 i PS4. Darmowa strzelanka na zwiastunie premierowym

Posiadacze PS4 długi czekali na to, by dołączyć do właścicieli Xbox One oraz Switch i pobiegać po postapokaliptycznej Norwegii. W końcu Bohemia Interactive wydała Vigor również na PS4 i PS5!

Vigor to strzelanina sieciowa, w której akcja rozgrywa się w postapokaliptycznych warunkach (dokładnie w zniszczonej wojną Norwegii). Tytuł już od pewnego czasu jest dostępny w formule free-to-play na Xbox One, później trafił też na Switch, a dzisiaj produkcja wyląduje również na PlayStation 4 i PlayStation 5.

Co można powiedzieć o tym sieciowym shooterze? Gra ma sporo fanów, którzy zarzekają się, że to jedna z najciekawszych gier tego typu. Zabawa opiera się tutaj nie tylko na wymianach ognia, ale też na survivalu (ochrona przez ekstremalnymi warunkami pogodowymi) i na zbieraniu surowców i coraz lepszego ekwipunku. Z drugiej strony oceny w momencie premiery wersji Wczesnego Dostępu nie były zbytnio entuzjastyczne (średnia z Metracritic na poziomie 6/10). Warto jednak pamiętać, że wiele w aspektów tej gry uległo poprawie dzięki aktualizacjom.

Vigor zostanie udostępniony jeszcze dzisiaj w wersji na PS5 i PS4.

Tagi: Bohemia Interactive Vigor