Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 08.12.2020 10:25
Scott Pilgrim
671V

Scott Pilgrim vs The World. Niedoceniana perełka w nowym wydaniu. Znamy datę premiery

W zeszłym roku Paweł Musiolik napisał, że Scott Pilgrim vs The World to "zapomniana perełka poprzedniej generacji". Kompletnie się z nim zgadzam - gra z doskonałą, chiptune'ową muzyką nie dostała ocen, na jakie zasługiwała i przeszła bez większego echa. To się jednak pewnie niedługo zmieni.

Ubisoft chce nam przypomnieć o Scott Pilgrim vs The World. Tytuł inspirowany filmami i komiksami z tytułowym chłopcem w roli głównej debiutował na rynku już w 2010 roku (na PS3 i X360), ale przeszedł wtedy bez większego echa. Później, w grudniu 2014 roku, gra w ogóle wyparowała z cyfrowej dystrybucji ze względu na wygasającą licencję. A szkoda, bo to świetna chodzona bijatyka w starym stylu, pozwalająca na wspólną zabawę w kooperacji maksymalnie 4 graczom. Więcej na temat pierwotnego wydania gry przeczytacie/zobaczycie tutaj.

Ubisoft potwierdził już datę premiery nowego wydania gry, czyli Scott Pilgrim vs. The World: The Game – Complete Edition. Tytuł trafi na rynek 14 stycznia 2021 roku. W pakiecie otrzymamy od razu wszystkie publikowane wcześniej dodatki (m.in. Wallace i Knives Chau jako grywalne postacie). 

Scott Pilgrim vs. The World: The Game – Complete Edition zostanie wydane na PS4, XOne, Switch i PC. Wszystkie wersje zostaną udostępnione w tym samym dniu, 14 stycznia.

Poniżej czeka na was zwiastun Scott Pilgrim vs. The World: The Game – Complete Edition.


 

Tagi: Scott Pilgrim vs. The World: Complete Edition Ubisoft Ubisoft Montreal