Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 05.12.2020 19:15
Crysis remastered
1465V

Crysis Remaster zadziała w 60 klatkach (PS5) na sekundę. Twórcy muszą uporać się z zacinaniem się gry

Crytek poinformował za pomocą Reddita, że niebawem posiadacze PS5 będą mogli zagrać w ich odświeżenie w 60 FPS-ach.

Crysis Remastered nie został ciepło przyjęty przez nowych graczy, jak i fanów marki. Ba, można rzec, że został tragicznie odebrany przez przede wszystkim bijącą po oczach mnogość błędów. Nie pomógł fakt, iż odświeżenie prezentowało się gorzej, niż niejeden projekt oddanych fanów serii.

Niektórzy chcieli sprawdzić wyżej wspomnianą produkcję dopiero na next-genie Sony z myślą, że będą mogli pocieszyć się 60-cioma klatkami na sekundę i piękniejszą oprawą wizualną. O ile to drugie było możliwe już w pierwszym dniu od nabycia PlayStation 5, tak to pierwsze nie do końca, ponieważ Crytek nie pozwolił posiadaczom rzeczonego urządzenia bawić się w większej ilości FPS-ów, niż maksymalnie 30 (choć warto zaznaczyć, że pierwotnie licznik klatek był odblokowany, a dopiero potem go zablokowano).

Powodem takiej decyzji było rozrywanie się obrazu, a także częste zacinanie się remastera Crysis. Twórcy oznajmili za pomocą Reddita, iż w najbliższym czasie ponownie umożliwią rozgrywkę w 60 klatkach na sekundę na next-genie Sony.

Źródło: https://www.psu.com/news/crysis-remastereds-ps5-60-fps-performance-will-be-reimplemented-in-the-next-update-for-the-game/

Tagi: Crysis Remastered Crytek