Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.12.2020 19:23
MC Silk rapuje o grach
1078V

MC Silk przygotował świetny kawałek GRA. Najszybszy raper przeprowadza graczy przez krainę nostalgii

Jeśli wychowaliście się na takich grach jak System Shock, Getaway, Another World czy też nawet nowszych pokroju Heavy Rain, to najnowszy kawałek MC Silka będzie dla Was sporym zaskoczeniem. „Najszybszy raper” przygotował nostalgiczny kawałek i łatwo dostrzec tutaj ogrom pracy przygotowanej przez autora.

MC Silk to polski raper, który 9 lat temu wrzucił na YouTube materiał zatytułowany „MC 'Silk', raps in 2 languages, 10% faster than Watsky!!” i jego produkcja została dostrzeżona przez szeroką publikę. Teraz artysta stworzył nowy materiał, na którym już nie prezentuje swoich umiejętności w „fast rappingu”, a zamiast tego skupia się na grach i pokazuje zróżnicowane produkcje ze swojego życia.

Na uwagę na pewno zasługuje wrzucenie tutaj zróżnicowanych tytułów, które są nie tylko dobrze dobrane, ale samo wykonanie teledysku stoi na zaskakująco wysokim poziomie – lip-sync bohaterów został odpowiednio ułożony, by odpowiadał utworowi. W rezultacie mamy wrażenie, że na materiale rapuje nawet Ellie z The Last of Us 2.

W jego utworze znajdziecie sporo świetnych gier, na których na pewno wychowało się wielu naszych czytelników. Mieliście okazję sprawdzać wszystkie?

Zobaczcie także wspomniany wyżej "10% faster than Watsky!!":

Źródło: YouTube.com

Tagi: MC Silk rap raper