Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.12.2020 15:55
The King of Fighters 15
643V

The King of Fighters XV wciąż powstaje. Twórcy wkrótce zaprezentują bijatykę

SNK właśnie kolejny raz potwierdziło, że wciąż pracuje nad The King of Fighters XV. Bijatyka zostanie szeroko zaprezentowana w przyszłym roku, ale już teraz możemy sprawdzić kilka materiałów z prac nad grą.

The King of Fighters XV zostało oficjalnie zapowiedziane we wrześniu ubiegłego roku, ale w następnych miesiącach niezbyt często słyszeliśmy o bijatyce. Możemy podejrzewać, że problemem są wydarzenia na świecie – jak wiadomo pandemia mocno wpłynęła na studia z Japonii.

SNK postanowiło przerwać ciszę i właśnie zaprezentowało nowy materiał. Deweloperzy potwierdzili, że wciąż pracują nad tytułem, a w styczniu odbędzie się pełna prezentacja bijatyki. Teraz jednak ujawniono pierwsze szczegóły – w tytule pojawią się Kyo, Benimaru i Shun'ei. Ten ostatni będzie głównym bohaterem, który otrzyma nowy zestaw ruchów.

Warto przypomnieć ostatnie plotki, według których SNK miało trafić w ręce księcia Arabii Saudyjskiej. Deweloperzy wciąż nie skomentowali tych doniesień, ale najwidoczniej chcieli potwierdzić, że wciąż rozwijają oczekiwaną grę.

Źródło: YouTube.com

Tagi: SNK SNK Corporation The King of Fighters XV