Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.12.2020 14:00
Demon's Souls x Bongosy
1056V

Demon's Souls i bongosy. Gracz zabił Vanguarda i Tower Knighta wykorzystując instrument jako kontroler

Fani wymagających gier mierzą się z Demon's Souls i już teraz pojawiają się materiały prezentujące dziwne wyzwania. Jeden z graczy wykorzystuje bongosy jako kontroler i za pomocą instrumentu eliminuje kolejnych przeciwników.

Demon's Souls (PS5) czerpie garściami z pierwowzoru ponownie nie wybaczając najmniejszych błędów. Produkcja jest wymagająca, ale trzeba przyznać, że właśnie taki jest jej urok – wspominałem o tym w recenzji. Nie brakuje jednak wiernych fanów, którzy nie tylko potrafią ukończyć grę bez otrzymania najmniejszego obrażenia, ale nawet decydują się podkręcić zabawę.

W Sieci pojawił się materiał Super Louis 64, który podłączył bongosy od Nintendo i za ich pomocą biega po świecie upiększonym przez Bluepoint Games. W trakcie rozgrywki miał okazję wyeliminować między innymi Vanguarda oraz Tower Knighta.

Na materiale zobaczycie dokładne opanowanie sprzętu – gracz musiał spędzić przy tym kontrolerze wiele godzin, ponieważ nie panikuje nawet podczas tych najbardziej wymagających momentów i małymi krokami mierzy się z następnymi bestiami.

Społeczność pozycji From Software chętnie mierzy się z podobnymi misjami, więc pewnie i w przypadku Demon's Souls znajdą się osoby, które wymyślą następne niecodzienne zadania.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bluepoint Games Demon's Souls (PS5) Sony Interactive Entertainment