Kolekcja gier warta 500 tysięcy dolarów zniszczona. Winna niezorientowana matka

Gry
9805V
Kolekcja gier warta 500 tysięcy dolarów zniszczona. Winna niezorientowana matka
Mateusz Wróbel | 01.12.2020, 14:04

Zagorzały fan gier wideo i kultowych sprzętów do elektrycznej rozrywki musiał pożegnać się ze swoją kolekcją, której wartość wynosiła około 500 tysięcy dolarów.

Ten tydzień rozpoczął się dla jednego z graczy bardzo, ale to baaardzo źle. Jak poinformował społeczność pracownik sklepu J&L Game, dokładnie wczoraj dowiedział się, że jego kolekcja gier wideo warta około 500 tysięcy dolarów została zniszczona przez niezorientowaną mamę.

Kolekcjoner oznajmił, że w swoim rodzinnym domu posiadał wiele tytułów dostępnych na pierwsze PlayStation (niektóre nawet nie otworzył!) schowanych w swoim kąciku. Jego matka podczas robienia domowych porządków postanowiła wyrzucić jego "gamingowe" kartony, w których oprócz gier (pomijając komiksy czy perkusję) znajdowały się także... stare, kultowe konsole, na których się wychował. Mowa tutaj m.in. o Atari, Coleco, Nintendo Entertainment System (NES), czy także SNES. 

Jest to ogromna strata dla kogoś, kto przez kilkanaście lat zbierał największe klasyki. Szkoda, że kolekcjoner nie oznaczył swoich gier i urządzeń specjalną etykietą - gdyby tak zrobił, jego mama na pewno nie wyrzuciłaby przypadkowo tak istotnego kartonu.

Źródło: https://sirusgaming.com/2020/12/01/500k-dollars-worth-game-collection-thrown-out-mom/

Komentarze (162)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper