Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 23.06.2010 06:31
Ni no Kuni pojawi się również na PS3!
578V

Ni no Kuni pojawi się również na PS3!

Wiecie, że Studio Ghibli, odpowiedzialne za takie filmy animowane jak "Spirited Away" czy "Mój przyjaciel Totoro" współpracuje ściśle z Level-5? Dotychczas jedeynym owocem tej kolaboracji miało być Ni no Kuni na DS-a. Teraz okazuje się, że gra wyjdzie również na PS3!xxxxx


Te rewelacje przynosi najnowszy numer Famitsu. Ni no Kuni ("The Another World") powstaje w tej chwili również w wersji na PlayStation 3! Ni no Kuni w wersji na DS-a stało się sławne przede wszystkim wśród miłośników anime - fanów twórczości Miyazakiego. Sławne Studio Ghibli odpowiada w grze za oprawę artystyczną i tła, więc Ni no Kuni ma dużą szansę stać się najpiękniejszym projektem w bilbliotece DS-owej. Czy ten erpeg zachwyci również na PS3? Graficznie, pod względem technicznym, na pewno nie będzie to poziom current-genów, ale liczy się przecież kreatywność i artystyczna wizja. Powinno być więc bardzo dobrze.

 W wersji na DS-a gracz rzuca kolejnymi czarami z księgi zaklęć kreśląc odpowiednie znaki stylusem. Czyżby Ni no Kuni na PS3 wykorzystywało w tym celu możliwości Move? Bardzo prawdopodobne! Będziemy trzymać rękę na pulsie, i jeśli tylko pojawią się jakieś nowe informacje o tej interesującej grze od Level-5, to damy Wam znać na PPE!

Filmik Ni no Kuni z wersji DS:
 

 

[Obiekt musi mieć rozszerzenie SWF. Kod zablokowany]

Tagi: