Resident Evil Revelations 3 powstaje? Nowa odsłona ma być "skupiona" na Nintendo Switch

Plotka
1578V
Resident Evil Revelations 3 powstaje? Nowa odsłona ma być "skupiona" na Nintendo Switch
Igor Chrzanowski | 29.11.2020, 16:41

Nintendo nie odpuszcza walki o klientów z sektora bardziej tradycyjnych i core'owych graczy, którzy nie za bardzo potrafią przekonać się do radosnych i lekkich motywów Super Mario czy też The Legend of Zelda. Tym razem Japończycy ponownie sięgają po markę Resident Evil.

Według najnowszych plotek Ninny pownione dogadało się z Capcomem, dzięki czemu powstający podobno Resident Evil Revelations 3 tworzony jest głównie z myślą o Nintendo Switch, choć gra raczej nie będzie tytułem ekskluzywnym dla tej konsoli - a przynajmniej nie na stałe.

Prawodpodobnie Nintendo będzie promować Switcha trzecią odsłonę cyklu zapoczątkowanego na systemach z rodziny Nintendo 3DS, który po latach dostał remaster na PS3, PS4, Xbox 360 i Xbox One oraz PC. Capcom planuje oczywiście wydać Revelations 3 także na PS4, Xbox One oraz PC, a być może także na PS5 i Xbox Series X|S.

Wszystko co związane z RE: Revelations 3 było także wspominane w przypadku plotek o Resident Evil: Outbreak 3, aczkolwiek informator z Capcomu podaje, że kooperacyjne Outbreak jednak nie powstaje.

Źródło: https://www.nintendolife.com/news/2020/11/rumour_resident_evil_revelations_3_will_be_a_switch_focused_release_says_capcom_insider?fbclid=IwAR30i0XzMVlJ6SLmYJj_5a6mGtc3FhH5wtk1K_Wd77aZkUyt_Ejeb1l3VXY

Komentarze (25)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper