Gry na PS4 i Xbox One w promocji. Wielki Finał Black Friday pozwala zgarnąć kilka tytułów w lepszych cenach

Gry
3961V
Gry na PS4 i Xbox One w promocji. Wielki Finał Black Friday pozwala zgarnąć kilka tytułów w lepszych cenach
Iza Łęcka | 27.11.2020, 10:04

Czarny Piątek to dobry moment na wyrwanie wielu gier w atrakcyjnych promocjach. RTV Euro AGD jest kolejnym sklepem, który zachęca do nabycia produkcji na PS4 i Xboksa One. W przecenionym zestawieniu znajdziecie kilka ciekawych ofert.

Black Friday to okazja, którą sklepy celebrują od kilku dni, zachęcając klientów do zakupów. Już wczoraj informowaliśmy Was o obniżkach na Epic Games Store. Do akcji przyłącza się również RTV Euro AGD, który przygotował promocję na wiele gier na PlayStation 4 i Xboksa One.

Wśród przecenionych pozycji na uwagę zasługuje Watch Dogs Legionnajnowsza odsłona znanego uniwersum Ubisoftu posiada bezpłatną aktualizację do wersji na PS5 czy Xboksa Series X.  Jeżeli planujecie nabyć gry w pudełkach na PlayStation 4, obniżone zostały ceny większości ekskluzywnych tytułów Sony. Kolekcjonerzy również będą mogli znaleźć coś dla siebie, bowiem RTV Euro AGD przeceniło specjalne wydania Ghost of Tsushima oraz The Last of Us 2.

Sympatyków Microsoftu najpewniej zainteresuje Kingdom Hearts III, Devil May Cry 5, Rage 2 czy Star Wars: Squadrons. Przypominamy, że Motive Studios udostępniło patch, który na Xboksie Series X umożliwia potyczki w przestrzeni kosmicznej w 120 fps, a także wprowadza szereg nowej zawartości. Zwróćcie uwagę, że na liście znajdują się również gry na PC.

Gry na PS4 w promocji:

Gry na Xboksa Series X|S i Xboksa One w promocji:

Gry na PC w promocji:

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/wielki-final-black-friday-w-rtv-euro-agd-promocje-na-playstation-4-xbox-one-i-pc https://www.euro.com.pl/cms/black-friday.bhtml

Komentarze (35)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper