Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 25.11.2020 11:06
Monster Hunter World
599V

Monster Hunter World. Milla Jovovich wskoczy do gry. Zwiastun atrakcji związanej z filmem

Milla Jovovich tym razem wykorzysta swój "kunszt" aktorski nie w marce Resident Evil, lecz w Monster Hunterze. W kierunku kin zmierza filmowa adaptacja kultowej marki Capcomu.

Widzieliśmy już zwiastun i pierwsze sceny z filmowego przedsięwzięcia, sponsorowanego głównie przez chińskie firmy (przede wszystkim przez Tencent). Jak filmowy "Monster Hunter" w reżyserii Paula Andersona (autor filmów z serii "Resident Evil") wygląda w akcji mogliście sprawdzić m.in. w tym newsie.

Dziś pora na kolejny materiał wideo i ogłoszenie. Okazuje się, że Milla Jovovich zawita jako Artemis również do gry. Monster Hunter dorobi się w grudniu nowej postaci i związanych z nią 2 questów. Design bohaterki oczywiście bazuje na wizerunku znanej aktorki i modelki. Premiera aktualizacji odbędzie się 3 grudnia i będą mieć do niej dostęp za darmo posiadacze Monster Hunter World Iceborne.

Film ma wejść do globalnej dystrybucji w grudniu 2020 roku. Niestety nie wiadomo jeszcze, co z polską kinową premierą w związku z obostrzeniami pandemicznymi.

Źródło: https://www.monsterhunter.com/world-iceborne/us/topics/collabo-movie/

Tagi: Capcom Monster Hunter World: Iceborne Master Edition