Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 24.11.2020 13:06
Switch
818V

Hyrule Warriors: Age of Calamity z rekordem sprzedaży. Graczom nie przeszkadza kiepski framerate

Wygląda na to, że krytyka pewnych aspektów technicznego wykonania Hyrule Warriors: Age of Calamity nie przeszkodziła w bardzo wysokiej sprzedaży gry.

Hyrule Warriors: Age of Calamity trafiło 20 listopada do sprzedaży. Na exclusive na Switch, który stanowi fabularny prequel Breath of the Wild, czekało wielu graczy. Hyrule Warriors: Age of Calamity już rozeszło się w nakładzie ponad 3 milionów kopii na całym świecie wg informacji, którą pochwaliło się Tecmo Koei.

Japoński wydawca podkreśla, że to rekord w kategorii gier spod szyldu Warriors. Żadna poprzednia odsłona nie przekroczyła wcześniej granicy 3 mln sprzedanych kopii - i nie mówimy tutaj tylko o premierowym tygodniu, ale o całym okresie sprzedaży.

Niestety nową część Hyrule Warriors trapią problemy z frameratem, które są całkiem poważne. Animacja spada często w grze w okolice 20 klatek na sekundę, co trudno nazwać satysfakcjonującą wartością. Więcej na ten temat przeczytacie w naszej recenzji. Poniżej możecie sprawdzić jak framerate wypada w testach redakcji GamersPray.

Źródło: https://www.perfectly-nintendo.com/hyrule-warriors-age-of-calamity-ships-over-3-million-units-worldwide/

Tagi: Hyrule Warriors: Age of Calamity Nintendo Omega Force