Iza Łęcka Iza Łęcka 24.11.2020 09:32
PS5 promocja gry i akcesoria
3070V

Gry i akcesoria na PS5 w promocji! Szybka oferta dla posiadaczy PlayStation 5

Największe premiery na PS5 i akcesoria do najnowszej konsoli Sony wylądowały w promocji. Błyskawiczna oferta trwa tylko do 11:00, jednak niektórzy gracze mogą z niej skorzystać, oszczędzając kilkanaście złotych na produkcjach i urządzeniach przygotowanych z myślą o nowej generacji.

Do godziny 11:00 trwa promocja na gry i akcesoria dla PlayStation 5. Jest to specjalna oferta –  choć nie możemy wyszczególnić zbyt wielkich obniżek, to pamiętajmy, że propozycja uwzględnia next-genowe produkcje oraz nowe urządzenia.

Jeszcze przez niemal 90 minut macie okazję skorzystać z obniżek – w przedstawionej ofercie ujęte zostały produkcje, dzięki którym będziemy mogli poznać możliwości PlayStation 5. Mowa więc o takich grach jak chociażby Assassin’s Creed Valhalla, Demon's Souls, Godfall czy Spider-Man: Miles Morales. Obniżone zostały również ceny akcesoriów do konsoli Sony: pilota, kontrolera DualSense czy kamery.

Promocja nie jest zbyt wysoka, jednak wydaje się dobrą okazją do rozbudowania swojej kolekcji – szczególnie jeżeli w zeszłym tygodniu byliście szczęśliwcami, którzy odebrali PS5.

PS5 gry

PS5 akcesoria

Źródło: https://kolekcjonerki.com/promocja/nocna-promocja-w-rtv-euro-agd-kontroler-playstation-5-dualsense-za-30305-zl/

Tagi: PlayStation 5 Promocja PS5