Iza Łęcka Iza Łęcka 23.11.2020 10:38
równonoc netflix
1366V

Równonoc na nowym materiale. Mroczny serial Netflixa zadebiutuje już w grudniu

Netflix rozpoczyna promocję duńskiego serialu. „Równonoc”, bo o nim mowa, opowie widzom mroczną historię zaginięcia kilkunastu osób, którą można będzie rozwikłać dopiero po 20 latach. Sprawdźcie najnowszy teaser.

Powoli możemy przygotowywać się do zapowiedzi grudniowej oferty Netflixa – poznaliśmy już wstępną listę produkcji, które zadebiutują w następnym miesiącu, a do ich grona dołącza nowy, duński serial „Równonoc”.

„Równonoc” to sześcioodcinkowy serial oparty na popularnym w Danii słuchowisku „Equinox” (oryginalny tytuł serialu), które cieszyło się sporym zainteresowaniem w latach 80. Główną bohaterką jest Astrid, która dwadzieścia lat temu doświadczyła traumatycznego przeżycia, a dzisiaj przyjdzie się jej zmierzyć z demonami przeszłości. W rolach głównych zobaczymy między innymi Danicę Curcic, Karoline Hamm oraz Violę Martinsen, a za produkcję odpowiada Tea Lindeburg.

„Dwadzieścia lat temu widziała, jak autobus pełen uczniów znika. Teraz Astrid wpada na mężczyznę, w którym rozpoznaje jedną z ofiar, i rozpoczyna śledztwo.”

Netflix, zapowiadając datę debiutu serialu, przedstawił najnowszy teaser, który klimatycznie wprowadza w mroczną atmosferę. Premiera „Równonocy” odbędzie się już 30 grudnia. Pamiętając o niezwykle popularnych serialach europejskich Netflixa – sprawdźcie nasze zestawienie najlepszych produkcji – przerażająca, tajemnicza historia zapowiada się bardzo obiecująco.

Źródło: YouTube.com

Tagi: netflix Równonoc zwiastun