Persona 5 Scramble zmierza na Zachód? Sklepy informują o nowym wydaniu

Gry (plotka)
818V
Persona 5 Scramble zmierza na Zachód? Sklepy informują o nowym wydaniu
Iza Łęcka | 19.11.2020, 12:50

Atlus może już wkrótce ogłosić ważną wiadomość dla fanów Persony. Wiele na to wskazuje, że zakończono prace nad angielską lokalizacją i oczekiwany spin-off będzie mógł trafić na Zachód. Informację potwierdzają trzy różne sklepy.

Persona 5 okazała się gigantycznym sukcesem, który zdecydowano się umiejętnie wykorzystać, dlatego też powstała niezwykle ciepło przyjęta wersja Royal oraz dwa spin-offy: Persona 5: Dancing in Starlight, a także Persona 5 Scramble. Spin-off Persony 5, który został stworzony przez Omega Force już po premierze doczekał się bardzo wysokich ocen. Marka jest nie tylko popularna w Kraju Kwitnącej Wiśni, lecz posiada wielu fanów również w Europie - część z nich już od lutego wyczekuje na pozytywne informacje dotyczące lokalizacji ostatniej wspomnianej produkcji.

nadal nie zadebiutowała w Europie oraz Stanach Zjednoczonych, choć wkrótce może to ulec zmianie. Wiadomość wciąż nie została potwierdzona przez Atlus, jednak zgodnie z informacjami zamieszczonymi w ofertach pakistańskiego Toy or Game, singapurskiego Qishan oraz indonezyjskiego PS Enterprise za niedługo na rynku może pojawić się nowe wydanie gry.

Sprawdzając informacje udostępnione w sklepach, dowiemy się, że wydawca zagwarantuje wydanie, które otrzyma angielski dubbing. Co więcej, wskazana została konkretna data premiery - Persona 5 Scramble zadebiutuje w nowym wydaniu już 23 lutego 2021 roku. Byłby to niemal rok po japońskiej premierze, która miała miejsce 20 lutego 2020 roku. Pozostaje nam więc czekać na oficjalne ogłoszenie.

Źródło: https://gamingbolt.com/persona-5-scramble-english-version-shows-up-on-asia-retailer-sites-for-february-2021-release

Komentarze (43)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper