Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 19.11.2020 09:28
Hyrule Warriors Age
1358V

Hyrule Warriors: Age of Calamity z dużym rozstrzałem ocen. Prequel Breath of the Wild dostaje nawet 10/10

Już jutro odbędzie się premiera Hyrule Warriors: Age of Calamity, czyli produkcji, która stanowi fabularny prequel do kultowego już The Legend od Zelda Breath of the Wild. Sprawdźmy oceny tego tytułu.

Hyrule Warriors: Age of Calamity już w piątek doczeka się premiery na Switch. Grę oceniliśmy już w naszej recenzji, którą możecie przeczytać tutaj. Teraz pora sprawdzić, jak najowszy, switchowy exlusive oceniają inne serwisy.

Średnia ocen Hyrule Warriors: Age of Calamity to 7,9/10. Gra dorobiła się nawet tak zaskakująco mocnych werdyktów, jak 10/10 od Digitally Downloaded, 9,5/10 od Nintenderos lub 9/10 od IGN. Recenzenci zachwalają w tych tekstach koncepcję powrotu do ukochanego świata z Breath of the Wild, znakomity dobór postaci i porządną mechanikę walki. 

Na drugim biegunie mamy o wiele bardziej negatywne noty, na poziomie 6/10 (np. od GameSpot). Co nie spodobało się zatem krytykom? Przede wszystkim nierówny framerate, który nie trzyma 30 fps w trybie przenośnym i stacjonarnym. Słaba okazuje się też fabuła i wymogi związane z grindem.

Naszą recenzję Hyrule Warriors: Age of Calamity znajdziecie tutaj. Poniżej czeka na was zwiastun premierowy gry.

Źródło: MetaCritic

Tagi: Hyrule Warriors: Age of Calamity Nintendo Omega Force