Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 18.11.2020 14:10
Kingdom Hearts 4
559V

Kingdom Hearts 4 możliwe dopiero pod koniec cyklu życia PS5 i XSX. Tetsuya Nomura o przyszłości marki

Na Kingdom Hearts 3 czekaliśmy bardzo długo - 14 lat od premiery Kingdom Hearts 2. Trudno się zatem dziwić, że tym razem, gdy mowa o Kingdom Hearts 4, Tetsuya Nomura jest już ostrożniejszy.

Kiedy doczekamy się nowej, pełnej odsłony marki Kingdom Hearts? O to zapytała Tetsuyę Nomurę ze Square Enix redakcja Dengeki. Ojciec serii Kingdom Hearts powiedział, że jest na to duża szansa, ale premiera Kingdom Hearts 4 odbyłaby się dopiero pod koniec cyklu życia PS5 i XSX, czyli zapewne za 6, 7 lat.

Kontynuacja sagi Kingdom Hearts musiałaby być "zachwycająca" - jak powiedział w wywiadzie Nomura. Póki co Square Enix nie zapowiedziało jednak nic konkretnego. Z rozmowy z deweloperem wynika, że firma ma póki co bardzo wczesne plany, dotyczące dalszego rozwoju rzeczonej marki.

Fanom Kingdom Hearts zapewne nie trzeba przypominać, że na rynku pojawiło się właśnie Kingdom Hearts: Melody of Memory. To spin-off, w którym typowy dla marki gameplay zastąpiono wyzwaniami rytmicznymi. Średnia ocen wyciągnięta z werdyktów, jakie zgarnęło Melody of Memory to 7,5/10.

Źródło: https://dengekionline.com/articles/55983/

Tagi: kingdom hearts Kingdom Hearts 4 Square Enix Tetsuya Nomura