Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 17.11.2020 11:59
HBO dark materials
683V

Mroczne materie. Dziś startuje 2 sezon. Zwiastun nadciągających odcinków

"Mroczne materie" miały stanowić godną kontynuację tematów fantasy z oferty HBO, po zakończeniu "Gry o Tron". Pierwszy sezon okazał się bardzo przyzwoity a od dzisiaj rusza emisja nowych odcinków.

O dzisiaj w HBO i HBO GO możemy oglądać rozpoczęcie 2 sezonu "Mrocznych materii". W stacji HBO emisja rozpocznie się o godzinie 20:10. Natomiast od rana na platformie HBO GO dostępny jest już pierwszy odcinek nowego sezonu.

2 sezon "Mrocznych materii" stanowi bezpośrednią kontynuację wydarzeń z pierwszych 8 odcinków serialu, który oparto na wydarzeniach z trylogii fantasy Philipa Pullmana. W rolach głównych oglądamy ponownie Ruth Wilson i Lin-Manuel Mirane.

W drugim sezonie "Mrocznych materii" zobaczymy tylko 7 świeżych odcinków. HBO potwierdziło już, że zaczęły się wstępne prace nad 3. sezonem. W dobie pandemii trudno jednak powiedzieć, kiedy obejrzymy trzeci sezon - możliwe, że dopiero w 2022 roku. Niestety z utrudnieniami pod tym względem zmaga się też Netflix, który już zapowiedział opóźnienie w tworzeniu serialowego Wiedźmina.

Sprawdźcie, jakie atrakcje HBO szykuje dla nas w kolejnych epizodach serialu.


Źródło: YouTube

Tagi: HBO Mroczne materie serial