World of WarCraft: Shadowlands na świetnym zwiastunie. Premierowy materiał zapowiada nową przygodę

Gry
1979V
World of WarCraft: Shadowlands na świetnym zwiastunie. Premierowy materiał zapowiada nową przygodę
Wojciech Gruszczyk | 16.11.2020, 19:16

Blizzard właśnie opublikował premierowy zwiastun World of WarCraft: Shadowlands, który pozwala przygotować się na zupełnie nową historię. Teraz gracze trafią do Krainy Cieni, gdzie spotkają potężnych przeciwników.

Blizzard od lat dostarcza kapitalne zwiastuny i premierowy materiał z World of WarCraft: Shadowlands potrafi rozbudzić oczekiwania. Twórcy pokazują, że w Krainie Cieni każda dusza ma swoje miejsce, a podczas rozgrywki my wybierzemy jedną z frakcji i rozpoczniemy walkę o lepsze jutro.

Materiał kończy się w naprawdę intrygujący sposób, bo pewnie także i tym razem sympatycy World of Warcraft zmierzą się z kolejną bestią. Aktualnie nie wiemy tak naprawdę, jakie atrakcje w nowym dodatku przygotował Blizzard, ale już w przyszłym tygodniu rozpoczniemy wykonywanie kolejnych zadań.

Można wiele powiedzieć o ostatnich działaniach Blizzarda, ale korporacja wciąż potrafi budować hype i zachęcać do swoich produktów oddanych fanów. Nie ukrywam, że ja ponownie chętnie wpadnę na serwery World of Warcraft i zapoznam się z przygotowaną zawartością.

World of WarCraft: Shadowlands zadebiutuje w przyszłym tygodniu. Sprawdźcie także prezentację trzech obszarów.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (19)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper