Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.11.2020 18:21
PS5 PlayStation 5 Sony
2983V

PS5 powróci do kolejnego sklepu. Amazon potwierdza dostępność

Jeszcze w tym tygodniu kolejny sklep zaproponuje graczom możliwość kupienia PlayStation 5. Urządzenie wyląduje w przynajmniej trzech oddziałach Amazonu, więc pojawi się opcja, by zamówić konsolę Japończyków.

Sony nie może zagwarantować PS5 dla każdego gracza, ale najwidoczniej część sklepów zagwarantowała sobie jeszcze pulę konsol, które zostaną wrzucone do sklepów na premierę urządzenia. W zeszłym tygodniu wspominałem o konsolach dostępnych w marketach znajdujących się na terenie naszego kraju, ale fani elektronicznej rozgrywki z Polski mogą także zainteresować się ofertą Amazonu.

Brytyjski, włoski i hiszpański Amazon rozpoczął wysyłanie powiadomień do graczy – PS5 zostanie udostępnione już w tym tygodniu, więc ponownie pojawi się szansa, by zamówić PlayStation 5 i jeszcze w listopadzie doświadczyć nowej generacji Sony.

Nie możemy mieć pewności ile egzemplarzy przygotował Amazon, ale na pewno warto będzie zawalczyć o konsolę, ponieważ Sony wciąż nie potwierdziło, kiedy sklepy otrzymają nową dostawę. Sprawdźcie jakie ciekawe zestawy PS5 zostały przygotowane w Kanadzie.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/amazon-eu-confirms-it-will-have-ps5-stock-on-launch-day/

Tagi: playstation 5 PS5 Sony