Iza Łęcka Iza Łęcka 16.11.2020 08:16
ps5 zestaw z telewizorem, grą i akcesoriami
17020V

PS5 w wielkich zestawach z telewizorem, akcesoriami oraz grą. Interesująca oferta Sony dla Kanadyjczyków

Do wybranych sklepów trafiły imponujące zestawy, w pełni przygotowujące graczy na nową generację. Do pudełka obok PlayStation 5 trafiły także telewizor oraz pełen pakiet akcesoriów do nowego PlayStation.

Jeszcze w tym tygodniu w Polsce pojawią się kolejne egzemplarze PS5, istnieje więc szansa, że gracze, którzy nie zdecydowali się na dokonanie zamówień przedpremierowych, otrzymają możliwość zakupu next-gena. Sony nie oferuje w naszym kraju zestawów, tymczasem w Kanadzie opracowano okazały komplet zapewniający dostęp do wszystkich niezbędnych produktów podkreślających doświadczenie płynące z PlayStation 5.

W zestawie obok PlayStation 5 znajduje się 55-calowy telewizor Sony Bravia 4K, pilot, kamera, headset, ładowarka, dodatkowy DualSense oraz Spider-Man: Miles Morales w edycji Ultimate (zwiera Spider-Man: Remastered).

Oferta została przygotowana na rynek kanadyjski, więc zainteresowani klienci musieli zapłacić 2199,99 kanadyjskich dolarów (1675,99 dolarów, około 6348 zł). Według przedstawionych informacji, Kanadyjczycy decydując się na przedstawiony pakiet mogli zaoszczędzić około 100 dolarów kanadyjskich.

Trudno określić, ile wspomniany zestaw mógłby dokładnie kosztować w Polsce, choć wiele wskazuje na to, że skutecznie przykułaby uwagę graczy planujących zakup kompletnego pakietu do PS5 – niestety nie wiemy, jaki model Bravii został dołączony do pudełka.

PS5 wielkie zestawy

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2020/11/ps5_stock_available_at_costco_canada_but_it_comes_with_a_tv_and_all_the_accessories

Tagi: playstation 5 PS5 Sony