Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 15.11.2020 20:20
Bugsnax recenzje
3281V

Bugsnax chwali się ocenami. Niepozorna gra na PS5 okazuje się być wielkim hitem?

Octodad: Dadliest Catch był jedną z ciekawszych gier niezależnych w początkowym okresie życia PlayStation 4, dzięki czemu jego deweloperzy zyskali sporą popularność i zarobili na tyle dużo pieniędzy, że mogli sobie pozwolić na aż 6 lat prac nad kolejnym tytułem.

Podczas pierwszego pokazu gier na PlayStation 5 mogliśmy zobaczyć sporo naprawdę fantastycznie wyglądających hitów, do których z pewnością nie należało omawiane dziś Bugsnax, które z miejsca stało się pożywką dla szyderczych docinków przeciwników konsol Sony. 

Jak się jednak okazuje ekipa Young Horses przygotowała może i niepozornie prezentujący się, ale jednak bardzo dobry tytuł, godny miana jednego ze startowych dzieł PlayStation 5. Aktualnie opowieść o chodzącym jedzeniu ma średnią ocen na poziomie aż 80%, przy czym sami użytkownicy serwisu Metacritic dają mu aż 8.7/10.

Niektóre redakcje dały grze maksymalną notę, kolejne zaś sypały "dziewiątkami", a najmniejsza ocena pochodzi od serwisu Slant, jaki wlepił Bugsnax notę 6/10. Warto tutaj przypomnieć, że dzieło Young Horses dostępne jest dla każdego bez dodatkowych opłat w ramach PlayStation Plus, ale wyłącznie w wersji na PlayStation 5.

Źródło: https://www.youtube.com/c/PlayStation/videos

Tagi: Bugsnax pc PlayStation 4 playstation 5 recenzje Young Horses