Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 15.11.2020 19:00
Big Mouth Sezon 4
1215V

Big Mouth powraca z nowym sezonem. Netflix kontynuuje animowany serial o dojrzewaniu

Netflix to obecnie najlepsza platforma do oglądania dojrzałych animowanych seriali dla dorosłych, które to bazując na odrobinie wulgarności starają się przekazać jednak coś mądrego. Tak jest między innymi z powracającym Big Mouth.

Big Mouth zadebiutowało na Netfliksie już w 2017 roku i na przestrzeni pierwszych trzech sezonów zdążyło uzbierać wokół siebie naprawdę pokaźne grono wiernych fanów, którzy z wytęsknieniem czekali na jego czwarty sezon.

W końcu wiemy już, że nowe odcinki serialu pojawią się na serwerach amerykańskiego giganta już 4 grudnia i tym razem poruszą temat napadów lękowych, łączenia się w pary i kilku innych aspektów codzienności jakie pojawiają się w życiu każdego dojrzewającego nastolatka. 

Już niebawem do hormonalnych potworów towarzyszących naszym młodocianym bohaterom dołączą nowe stworki - tak zwane Lękomary. Będą one symbolizowały lęk odczuwany przez dzieciaki w różnych sytuacjach, co oczywiście doprowadzi do masy komicznych sytuacji. Jeśli jeszcze nie zapoznaliście się z tym nominowanym do nagród Emmy tytułem, serdecznie polecamy. 

Źródło: https://www.youtube.com/c/NetflixPolskaOfficial/videos

Tagi: Big Mouth netflix serial animowany